betclic

Gracz Juve: Nie przejmuję się krytyką naszej gry

Ostatnia aktualizacja: 17/11/16 22:28, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Shutterstock

Juventus zagra u siebie z Pescarą Calcio w sobotnim meczu 12. kolejki Serie A. Hernanes, pomocnik, mistrzów Włoch, chwali mentalność w drużynie z Turynu.

- Atmosfera tutaj ma wpływ od razu na każdego. To coś, co natychmiast wpłynęło na mnie, od pierwszego dnia , kiedy się tutaj pojawiłem w poprzednim sezonie i trwa do teraz. Nawet jeśli doświadczyłeś już gry w drużynach, które sięgały po trofea, to tutaj jest coś ekstra, co pcha cię jeszcze bardziej, bez względu na wszystko. Mamy bardzo dobry skład i świetnie nastawienie - powiedział Hernanes, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Musimy ostrożnie podejść do sobotniego spotkania. Mecz z Pescarą z pewnością nie będzie łatwy. Część chłopaków rozjechała się po świecie podczas przerwy na reprezentacje. To zawsze ma wpływ na piłkarzy. Liczy się jednak to, aby bez względu na wszystko wygrać mecz przy wsparciu kibiców - podkreślił Brazylijczyk.

- Nie przejmuję się krytyką naszej dotychczasowej gry w tym sezonie. To są subiektywne oceny. Liczy się nasz dorobek punktowy - zaznaczył 31-latek.

„Bianconeri” są liderem ligowej tabeli. Mają cztery punkty przewagi nad drugą Romą i pięć nad trzecim Milanem.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
dejwis
Zarejestrowany od: 1734 dni
Ilość komentarzy: 221
Oceny: +1298
Kibicuje:
Juventus Turyn Polska
18.11.2016 / 06:27:43
drugi Mandzukic - jestes zbedny!

Tabela