betclic

Gracz Lecha: Przed nami dwa ważne mecze

Ostatnia aktualizacja: 09/08/15 18:32, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Łukasz Trałka przed wtorkowym starciem z Olimpią Grudziądz jest przekonany o tym, że lechici zrobią wszystko, by awansować do kolejnej rundy Pucharu Polski.

Łukasz Trałka w obecnym sezonie rozegrał już 810 minut. Kapitan Kolejorza wie, że gra co trzy dni może być mecząca, ale nie szuka żadnych usprawiedliwień na to, że zespół traci punkty w Ekstraklasie - Czujemy zmęczenie w nogach po ostatnich meczach. W tym sezonie rozegraliśmy już dziewięć spotkań i wiemy, że mamy ich jeszcze wiele przed sobą. To nie jest jednak dla nas żadna wymówka, bo musimy w końcu zacząć wygrywać i punktować naszych rywali – uważa Trałka cytowany przez oficjalną stronę mistrzów Polski. 

Pomocnik Kolejorza jest przekonany, że w najbliższym tygodniu poznańską drużynę czekają dwa bardzo trudne spotkania, które podopieczni Macieja Skorży muszą wygrać - Przed nami bardzo ważne mecze. Najpierw we wtorek z Olimpią Grudziądz, z którą chcemy wygrać, by awansować dalej, potem w piątek z Zagłębiem w Lubinie, gdzie będziemy walczyć o kolejne punkty w Ekstraklasie. Oba te pojedynki chcemy rozstrzygnąć na naszą korzyść, podnieść się, złapać oddech i zacząć regularnie wygrywać – przekonuje lechita w rozmowie z lechpoznan.pl.

Kapitan Poznańskiej Lokomotywy zapewnia, że zawodnicy trzy lata temu dostali nauczkę od Olimpijczyków i tym razem zrobią wszystko, by awansować do kolejnej rundy - Nie wyobrażam sobie, żebyśmy we wtorek przegrali. Już raz z Olimpią odpadliśmy, ale najbliższe spotkanie to nie jest chęć rewanżu. Po prostu chcemy awansować dalej – kończy Trałka.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela