betclic

Gracz Lechii: Jestem zadowolony z ostatniego półrocza

Ostatnia aktualizacja: 29/12/15 20:58, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Mario Maloca w Lechii Gdańsk występuje od lipca bieżącego roku. Jak przyznał ostatnio 26-letni chorwacki środkowy obrońca jest on zadowolony ze swoich występów w barwach gdańskiego zespołu. 

Przystosowanie się do gry w Ekstraklasie zajęło mi trochę czasu. Polska liga jest szybsza od chorwackiej. Z miesiąca na miesiąc zacząłem czuć się w niej coraz pewniej – powiedział Mario Maloca w wywiadzie dla "24 Sata", cytowany przez oficjalną stronę Biało-Zielonych.

Jestem zadowolony z ostatniego półrocza w Lechii i liczę, że wiosną będę radził sobie jeszcze lepiej. Od stycznia będziemy mieli nowego trenera i mam nadzieję, że uda nam się zawalczyć o europejskie puchary – kontynuował. 

Czterech zawodników z mojej drużyny gra w reprezentacji Polski. Polacy są bardzo optymistycznie nastawieni do tego turnieju. W zespole panuje dobra atmosfera, a Robert Lewandowski swoimi wielkimi umiejętnościami dodaje im dodatkowej wiary w to, że podczas Euro będą oni groźnym przeciwnikiem – dodał.

W bieżącym sezonie Mario Maloca rozegrał w Ekstraklasie trzynaście meczów, w tym osiem od pierwszej do ostatniej minuty. Strzelił w nich jednego gola. 26-letni stoper na listę strzelców wpisał się podczas rywalizacji z Wisłą Kraków.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!