betclic

Gracz Legii: Jestem szczęśliwy, że trener dał mi szansę

Ostatnia aktualizacja: 19/01/16 21:58, Komentarzy: 2

0
2
Fot. LensTravel/Shutterstock

Legia Warszawa wygrała w meczu sparingowym z PSC Elite Team USA 5:0. Tuż po zakończeniu rywalizacji nowy nabytek "Wojskowych", Jarosław Niezgoda przyznał, że jest zadowolony ze swojego debiutu w nowych barwach.

20-latek zdobył jedną z bramek dla drużyny prowadzonej przez Stanisława Czerczesowa. Były napastnik Wisły Puławy wpisał się na listę strzelców w 82. minucie gry. Pozostałe trafienia dla stołecznego klubu zanotowali Ondrej Duda, Nemanja Nikolić, Kasper Hamalainen oraz Gary Cennerazo, który wbił piłkę do własnej siatki.

- Cieszę się, że trener dał mi szansę gry. Myślę, że pokazałem się w miarę z dobrej strony. Okres przygotowawczy jest taki, że brakuje trochę świeżości, więc nie można było pokazać wszystkiego co ma się najlepsze. Sparing oceniam na plus - powiedział Jarosław Niezgoda cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Zdobyta bramka była trochę przypadkowa, bo piłka mnie trafiła, ale mimo to bardzo mnie cieszy. Nasz rywal, z całym szacunkiem, nie był z najwyższej półki. Zobaczymy, jak będzie to wyglądało w kolejnym spotkaniu, czy trener da mi zagrać i na jakiej pozycji, bo to też jest ważne - zaznaczył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
pro-rok
Zarejestrowany od: 1181 dni
Ilość komentarzy: 266
Oceny: +950
Kibicuje:
Legia Warszawa Polska
21.01.2016 / 23:07:59
ty decydujesz ktora druzyna w polsce jest naj despirados;dpozdro
Junior
tomscyzor
Zarejestrowany od: 584 dni
Ilość komentarzy: 21
Oceny: +74
Kibicuje:
Korona Kielce
20.01.2016 / 07:50:00
I tak 2 drużyna Cię czeka