betclic

Gracz Legii: Zapamiętamy ten mecz na zawsze

Ostatnia aktualizacja: 03/11/16 15:27, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Eunika Sopotnicka / Shutterstock.com

– Wiadomo, że gdyby taki mecz rozegrać przy pełnych trybunach i z takim wynikiem, to byłaby pełnia szczęścia. My mieliśmy jednak swoje zadanie. Ten wynik i mecz będziemy pamiętać na zawsze i miło wspominać – stwierdził po starciu z Realem Madryt (3:3) w Lidze Mistrzów zawodnik Legii Warszawa, Michał Kopczyński.

Czerwono-biało-zieloni na tym etapie rywalizacji w grupie F zajmują czwartą lokatę. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie jeden punkt. Do trzeciego Sportingu tracą w tym momencie dwa "oczka". W następnej serii gier Wojskowi zmierzą się na wyjeździe z Borussią Dortmund.

– Po to zagrałem w rezerwach, aby złapać rytm meczowy i przygotować się na większe wyzwania. Nie do końca spodziewałem się tego występu. Bardzo się cieszę z tego, że trener dał mi szansę – przyznał Michał Kopczyński, cytowany przez "legia.com".

Wiadomo, że gdyby taki mecz rozegrać przy pełnych trybunach i z takim wynikiem, to byłaby pełnia szczęścia. My mieliśmy jednak swoje zadanie, zagrać najlepiej jak potrafimy. Zdajemy sobie sprawę z tego, jaką drużyną jest Real, od zawsze oglądaliśmy ich w telewizji. Ten wynik i mecz będziemy pamiętać na zawsze i miło wspominać – podkreślił młody piłkarz.

– Tak to wychodzi, że tracimy szybko bramki i potem odrabiamy straty. Dobrze, że jesteśmy w stanie to zrobić. Lepiej jednak, żebyśmy w przyszłości obejmowali prowadzenie i później kontrolowali to spotkanie. Mam nadzieję, że jeszcze wiele takich meczów zagramy – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 289 dni
Ilość komentarzy: 6438
Oceny: +18541
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
03.11.2016 / 20:27:23
Ja także....dzięks.