betclic

Gracz Piasta: Chcemy być w pełni przygotowani do następnego sezonu

Ostatnia aktualizacja: 05/06/16 11:39, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Obóz będzie ciężki. Wszyscy jesteśmy świadomi i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że te mocne przygotowania zaprocentują w trakcie sezonu. Chcemy być w pełni przygotowani zarówno do meczów ligi krajowej jak i europejskiej – przyznał w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Piasta Gliwice, Marcin Pietrowski.

W ostatecznym rozrachunku Piastunki skończyły sezon 2015/2016 na drugiej lokacie i tym samym wywalczyły sobie udział w kolejnych eliminacjach Ligi Europy. Podopieczni Radoslava Latala zgromadzili na swoim koncie czterdzieści punktów, a więc o osiem więcej niż piąta Lechia Gdańsk.

Akumulatory jeszcze ciągle się ładują (śmiech). Zostały jeszcze trzy dni do przygotowań i chcę do samego końca wykorzystać ten wolny czas. A że pogoda dopisuje, to tylko sprzyja regeneracji – powiedział Marcin Pietrowski, cytowany przez "piast-gliwice.eu".

Pierwszy tydzień spędziłem w Gdańsku i w zasadzie w rodzinnym gronie. Odwiedzałem znajomych, przyjaciół - przez te pół roku się ich praktycznie nie widywało, więc chciałem nadrobić. Natomiast w drugim tygodniu wybraliśmy się z żoną do Turcji, na najzwyklejsze w świecie wypoczynek - bez żadnych fajerwerków – zaznaczył.

Obóz będzie ciężki. Wszyscy jesteśmy świadomi i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że te mocne przygotowania zaprocentują w trakcie sezonu. Chcemy być w pełni przygotowani zarówno do meczów ligi krajowej jak i europejskiej. Te trzy tygodnie dały nam czas, żeby się zregenerować, ale dość już wolnego. Teraz musimy się przygotować odpowiednio do sezonu – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela