betclic

Gracz Piasta: Chcemy ponownie wskoczyć na pozycję lidera

Ostatnia aktualizacja: 04/05/16 19:58, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Porażka Legii z Zagłębiem sprawiła, że znów wszystko jest w naszych nogach. Jedziemy do Warszawy, żeby ponownie wskoczyć na pozycję lidera – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Piasta Gliwice, Tomasz Mokwa.

Po 34. kolejkach niebiesko-czerwoni zajmują w tabeli grupy mistrzowskiej drugie miejsce. Jak do tej pory podopieczni Radoslava Latala zgromadzili na swoim koncie trzydzieści siedem punktów. Na chwilę obecną nad trzecią Cracovią mają siedem "oczek" przewagi. 

Przed meczem z Pogonią Szczecin wiedzieliśmy jak wygląda tabela. Od początku też wiedzieliśmy, że to może być kluczowe spotkanie, które pozwoli nam do meczu z Legią podejść w zupełnie innych nastrojach - i to się udało. Jedziemy do Warszawy, żeby ponownie wskoczyć na pozycję lidera – przyznał 23-latek, cytowany przez "piast-gliwice.eu".

Najważniejsza była nasza postawa. Byliśmy lepszym zespołem od Portowców i wygraliśmy zasłużenie bardzo ważny mecz. Musimy cały czas skupiać się na naszej grze. Porażka Legii z Zagłębiem sprawiła, że znów wszystko jest w naszych nogach i nie musimy patrzeć na to, co będzie działo się w innych spotkaniach – dodał prawy obrońca Piastunek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela