betclic

Gracz Piasta: Czy gramy z Barcą, czy z kimś z niższej ligi...

Ostatnia aktualizacja: 29/01/16 12:15, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Piast Gliwice pokonał w meczu towarzyskim Benidorm CD 4:1 (3:1). Tuż po spotkaniu brazylijski obrońca Piastunek, Hebert przyznał, iż starcie z niżej notowanym rywalem było dla podopiecznych Radoslava Latala świetną jednostką treningową.

Przekonujące zwycięstwo Niebiesko-Czerwonym zagwarantowali Hebert, Paweł Moskwik, Karol Angielski oraz Josip Barisić, którzy na listę strzelców wpisywali się odpowiednio w 8., 20., 45. i 61. minucie starcia.

- Wynik tego spotkania nie był aż tak istotny. Najważniejsze, że wykonaliśmy swoją pracę. Musimy rozgrywać takie sparingi, aby fizycznie być lepszymi - wybiegać minuty i przygotować się do nowej rundy. I właśnie pod względem przygotowania kondycyjnego ten mecz był dla nas bardzo ważny - powiedział Brazylijczyk, cytowany przez "piast-gliwice.eu".

- Cieszę się, że strzeliłem gola. Czy gramy przeciwko drużynie z niższej ligi, czy gdybyśmy mierzyli się z Barceloną... chcemy grać dobrze, strzelać bramki i pomagać sobie na boisku. Jesteśmy profesjonalistami i traktujemy swój zawód poważnie. Nie ma miejsca na odpuszczanie i bagatelizowanie rywala - kontynuował.

- Pod koniec zgrupowania w Kamieniu, gdzie mieliśmy najcięższe treningi, doznałem lekkiej kontuzji. Teraz jest już jednak w porządku i krok po kroku staję się mocniejszy. Myślę, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Mamy tutaj świetne warunki do pracy i nic tylko oczekiwać pierwszego meczu
- dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!