betclic

Gracz Piasta: Dobrze, że wzmacniamy kadrę

Ostatnia aktualizacja: 01/02/16 07:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Pomocnik Piasta Gliwice, Marcin Pietrowski ma stabilną sytuację w kadrze Radoslava Latala. Szkoleniowiec Niebiesko-Czerwonych ceni go za sumienność i uniwersalność, a Pietro odpłaca się w każdym spotkaniu dobrą grą. Nie inaczej jest podczas przygotowań do wiosennej części rozgrywek.

Pietrowski z oficjalną stroną Piastunek podsumował zgrupowanie w Hiszpanii. - Myślę, że trenerzy mądrze zaplanowali nasze gry przygotowawcze do nowej rundy. Mierzymy się z silnymi rywalami, ale przede wszystkim – gramy z nimi w odpowiednim momencie przygotowań i pracujemy nad konkretnymi elementami swojej gry. Teraz przyszło nam grać z Dynamem Zagrzeb, a już za kilka dni zmierzymy się z Szachtarem Donieck. Cenię takie doświadczenia, bo dużo z nich wynosimy. To przydaje się później w lidze - przekonuje pomocnik.

- Rywalizacja jest czymś dobrym. Nigdy nikomu nie zaszkodziła – wręcz przeciwnie. Trzeba czuć oddech konkurenta na plecach, aby zwiększać swoje możliwości. Cieszę się, że klub – pomimo dobrych wyników – dąży do tego, aby wzmacniać kadrę - powiedział zawodnik Piasta.

- Zdrowa rywalizacja to taka, gdzie na każdej pozycji jest dwóch równorzędnych zawodników. Wiadomo, że w rundzie jesiennej mieliśmy problem, gdy wypadało nam dwóch-trzech zawodników i wskakiwali rezerwowi. Ławka nie była wtedy aż tak mocna. Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej. Także wydaje mi się, że Piast został wzmocniony wartościowymi zawodnikami - podsumowuje piłkarz gliwiczan.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela