betclic

Gracz Piasta: Jagiellonia to dobry zespół, który gra agresywnie i blisko rywala

Ostatnia aktualizacja: 04/11/16 18:55, Komentarzy: 0

1
0
Fot. asinfo

Jagiellonia to dobry zespół, który gra bardzo agresywnie i blisko rywala. Dodatkowo jest mocny w ofensywie i zdobywa sporo bramek. Wcześniej pokazaliśmy jednak, że potrafimy wygrywać z teoretycznie silniejszymi rywalami – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie Tomasz Mokwa, zawodnik Piasta Gliwice.

Niebiesko-czerwoni zajmują 11. miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Jak do tej pory podopieczni Radoslava Latala zgromadzili na swoim koncie siedemnaście punktów. Do liderującej Lechii Gdańsk tracą w tym momencie dwanaście "oczek". 

Nie śledzę prasy i niestety nie jestem za bardzo na bieżąco. Skupiam się na grze w piłkę i na tym co dzieje się na boisku. Zależy mi na pokazaniu się trenerowi i przekonaniu go, aby na mnie stawiał – stwierdził Tomasz Mokwa, cytowany przez "piast-gliwice.eu".

Jagiellonia to dobry zespół, który gra bardzo agresywnie i blisko rywala. Dodatkowo jest mocny w ofensywie i zdobywa sporo bramek. Wcześniej pokazaliśmy jednak, że potrafimy wygrywać z teoretycznie silniejszymi rywalami, dlatego też do Białegostoku jedziemy po zwycięstwo – zaznaczył gracz Piastunek.

Jeżeli damy im grać w piłkę to z pewnością to wykorzystają. Tak jak zrobili to w meczach z innymi drużynami. Trzeba wysoko postawić poprzeczkę - grać agresywnie, blisko rywala oraz musimy wykorzystać sytuacje strzeleckie. Jeśli tego dokonamy to jesteśmy w stanie wygrać z Jagiellonią – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela