betclic

Gracz Piasta: Mecz z Lechem był fantastyczny

Ostatnia aktualizacja: 23/12/15 17:17, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Piast Gliwice wygrał przed własną publicznością z Lechem Poznań 2:0 w ramach 21. kolejki Ekstraklasy. Obrońca aktualnego lidera ligi, Hebert Silva Santos nie krył zadowolenia z postawy swojego zespołu oraz z uzyskanego rezultatu.

- To był fantastyczny mecz! Każdy z nas dał z siebie wszystko i walczył na boisku do samego końca. Możemy być bardzo zadowoleni - powiedział Brazylijczyk cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Kiedy gra się bardzo dobrze z tyłu, to znacznie łatwiej pokusić się o zwycięstwo. Podstawą jest obrona, bo możesz strzelić dużo, ale jeszcze więcej stracić - zaznaczył.

- Lech ostatnio notował świetne wyniki, w meczu przeciwko nam byli jednak bezradni. Pokazujemy, że pomimo bolesnej porażki - po której wiele osób chciało nas skreślić - my potrafiliśmy się podnieść i z zespołami z absolutnego topu ligi ugrać pięć punktów. Te wyniki sprawiają, że czujemy się jeszcze mocniejsi niż wcześniej - dodał.

- Teraz mamy przerwę świąteczną, po której na początku stycznia wracamy do treningów. Musimy naprawdę dobrze przygotować się do pozostałej części sezonu. Czeka nas bardzo ciężki okres przygotowawczy, ale wszyscy bardzo się z tego cieszymy. Chcemy od pierwszych spotkań pokazać, że jesteśmy silnym zespołem. Na pewno będą też potrzebne jakieś wzmocnienia. Były takie spotkania, że nasza wąska ławka stawała się dużym problemem - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela