betclic

Gracz Piasta: Nic nas nie usprawiedliwia.

Ostatnia aktualizacja: 28/02/16 13:15, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Po takich meczach jak ten nikt z nas nie może czuć się zadowolony. Przyjechaliśmy do Gdańska, żeby zgarnąć trzy punkty, a w zamian przegrywamy bardzo wyraźnie. Zagraliśmy bardzo słabo, ale szybko musimy zapomnieć o tej porażce, bo we wtorek gramy już następne spotkanie ze Śląskiem Wrocław - powiedział Uros Korun tuż po przegranej z Lechią Gdańsk.

Słoweniec podkreślił, że Lechiści zagrali bardzo dobre spotkanie, a ich słabszej postawy nic nie usprawiedliwia. - Lechia zagrała bardzo dobrze - czego nie można powiedzieć o naszej grze. Wygrała zasłużenie. Nie kleiła nam się w tym meczu gra i nic nas nie usprawiedliwia. Mam nadzieję, że następny będzie dużo lepszy, bo po tym ciężko jest znaleźć jakiekolwiek pozytywy.

Podopieczny Radoslava Latala mówił, że krótki odstęp czasowy pomiędzy spotkaniami jest dla nich korzystny, bo nie będzie czasu na zbędne rozpamiętywanie. - Dobrze, że gramy teraz w tak krótkim odstępie, bo nie będziemy mieli czasu na rozpamiętywanie tej porażki. Musimy się pozbierać i zagrać dużo lepiej w dwóch najbliższych meczach. Ze Śląskiem gramy u siebie, przy własnych trybunach, a to zawsze jest spory atut. 
Źródło: piastgliwice.eu
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela