betclic

Gracz Piasta: O takim sukcesie nawet nie marzyłem

Ostatnia aktualizacja: 16/05/16 17:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Tomasz Mokwa po wicemistrzostwie Polski zdobytym przez Piasta przyznał, że to jest sukces, o którym wcześniej nawet nie marzył.

- Patrząc na poprzednie sezony, w tym naszym celem była pierwsza ósemka. A osiągnęliśmy wicemistrzostwo Polski! To jest ogromny sukces, z którego jesteśmy dumni. Walczyliśmy do końca i niewiele brakowało, a mogliśmy być nawet mistrzem. Ale teraz to nie ma żadnego znaczenia - powiedział piłkarz gliwiczan cytowany przez oficjalną witrynę Piastunek. 

- Osiągam swoje cele etapami i nawet nie marzyłem o takim zakończeniu sezonu. Naprawdę gdyby ktoś przed rozgrywkami mi powiedział, że tak to się skończy... raczej bym nie uwierzył - kontynuował defensor. 

Swój wkład w sukces miał właśnie Mokwa. - Rozwijałem się z każdą kolejną minutą na boisku, a jak mogłem tym pomóc klubowi - to super. Doceniam to co mam i cieszę się, że kilka razy mogłem dać coś od siebie - zaznaczył.

Stadion Piasta był wypełniony po brzegi, co stworzyło znakomitą atmosferę - Kibice? Oni byli fantastyczni. Przy takiej publiczności można osiągnąć wszystko! Dziękujemy! - dodał na zakończenie.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela