betclic

Gracz Piasta: Skupiałem się na pracy dla dobra zespołu

Ostatnia aktualizacja: 02/06/16 16:58, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- W ubiegłym sezonie minutowo grałem mniej niż w rozgrywkach 2014/2015, ale drużyna osiągnęła lepszy wynik. To jest dla mnie najważniejsze. Nie obrażałem się, że spędziłem mniej czasu na boisku. Skupiałem się na pracy dla dobra zespołu - stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Piasta Gliwice, Paweł Moskwik.

W ostatecznym rozrachunku Piastunki skończyły sezon 2015/2016 na drugiej lokacie i tym samym wywalczyły sobie udział w kolejnych eliminacjach Ligi Europy. Podopieczni Radoslava Latala zgromadzili na swoim koncie czterdzieści punktów, a więc o osiem więcej niż piąta Lechia Gdańsk.

- Myślę, że emocje po minionym sezonie już zeszły. Chociaż wciąż ciężko jest mi uwierzyć w to co osiągnęliśmy. Powiem szczerze, że nadal odbieram telefony z gratulacjami od znajomych. To bardzo miłe chwile - powiedział Paweł Moskwik, cytowany przez "piast-gliwice.eu".

- W ubiegłym sezonie minutowo grałem mniej niż w rozgrywkach 2014/2015, ale drużyna osiągnęła lepszy wynik. To jest dla mnie najważniejsze. Nie obrażałem się, że spędziłem mniej czasu na boisku. Skupiałem się na pracy dla dobra zespołu i cieszyłem się z każdej szansy, którą otrzymałem od trenera - kontynuował.

- Na najbliższy weekend mamy rozpiskę krótkich ćwiczeń, które mamy wykonać, a od poniedziałku rozpoczynamy normalne treningi. Zacznie się bieganie, ale mnie to zupełnie nie przeszkadza. Powiem więcej - ja lubię dużo biegać, bo wiem, że praca, którą wykonamy w okresie przygotowawczym, przyniesie efekty w sezonie - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela