betclic

Gracz Piasta: U siebie zawsze walczymy o trzy punkty

Ostatnia aktualizacja: 16/08/16 22:10, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

W każdym spotkaniu walczymy o pełną pulę i jeżeli nie uda nam się jej zdobyć, to pozostaje niedosyt, a czasem też rozczarowanie – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Piasta Gliwice, Patrik Mraz.

29-letni Słowak w bieżącym sezonie LOTTO Ekstraklasy rozegrał pięć meczów, w tym cztery od pierwszej do ostatniej minuty. Strzelił w nich jednego gola. Na listę strzelców wpisał się podczas starcia z Wisłą Płock w 2. kolejce. 

Zagłębie to bardzo wymagający rywal, lecz nie powinno to usprawiedliwiać straty dwóch punktów w tym spotkaniu. Bo remis to de facto właśnie brak dwóch oczek. W każdym spotkaniu walczymy o pełną pulę i jeżeli nie uda nam się jej zdobyć, to pozostaje niedosyt, a czasem też rozczarowanie – stwierdził Patrik Mraz, cytowany przez "piast-gliwice.eu".

Tak jest teraz, bo uważam że byliśmy lepszym zespołem. Szczególnie po przerwie, gdzie zrobiliśmy sobie przewagę w praktycznie każdej ze statystyk. Oprócz tej najważniejszej. I to boli najbardziej, gdy zremisowaliśmy w starciu z Legią, nie mogliśmy narzekać, jednak po meczu z Zagłębiem żałujemy, że nie udało się wygrać – zaznaczył.

Mam wrażenie, że brakiem zwycięstwa nieco rozczarowaliśmy naszych kibiców. Oni przychodząc na stadion w Gliwicach oczekują, że będziemy wygrywać. A my chcemy te ich oczekiwania spełniać. Tutaj zawsze, obojętnie kto do nas przyjedzie, walczymy o trzy punkty – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
kilu1973
Zarejestrowany od: 386 dni
Ilość komentarzy: 29
Oceny: +144
Kibicuje:
Bayern Monachium Piast Gliwice FC Barcelona
17.08.2016 / 10:04:37
CŻPG :)

Tabela