betclic

Gracz Piasta: Udowodniliśmy, że pieniądze nie grają

Ostatnia aktualizacja: 22/05/16 10:35, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Wicemistrzostwo to naprawdę wielka rzecz zarówno dla nas jak i wszystkich gliwiczan. Udowodniliśmy, że pieniądze nie grają w piłkę tylko właśnie drużyna – przyznał w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Piasta Gliwice, Marcin Pietrowski.

W ostatecznym rozrachunku Piastunki skończyły sezon 2015/2016 na drugiej lokacie z czterdziestoma punktami na swoim koncie. Nad piątą Lechią Gdańsk, która nie zagra w kolejnej edycji Ligi Europy, mają osiem "oczek" przewagi. 

Myślę, że przed sezonem nikt z nas się tego nie spodziewał. Założenia były proste - awansować do pierwszej ósemki. Jednak już od początku narzuciliśmy bardzo wysokie tempo i w trakcie sezonu te apetyty cały czas rosły. Wiedzieliśmy, że mamy szansę zrobić coś naprawdę wielkiego i nie ma co ukrywać - udało się – stwierdził 28-latek, cytowany przez "piast-gliwice.eu".

Wicemistrzostwo to naprawdę wielka rzecz zarówno dla nas jak i wszystkich gliwiczan. Wiadomo, że każdy z nas chciałby, żebyśmy wygrali całe rozgrywki, ale uważam, że i tak mamy z czego się cieszyć – zaznaczył prawy obrońca.

Udowodniliśmy, że pieniądze nie grają w piłkę tylko właśnie drużyna. Od początku pokazywaliśmy, że wolą walki i odpowiednio połączonymi umiejętnościami poszczególnych zawodników można naprawdę fajnie grać w piłkę – podsumował doświadczony gracz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
buczuś
Zarejestrowany od: 1734 dni
Ilość komentarzy: 184
Oceny: +1776
Kibicuje:
Manchester United
22.05.2016 / 10:45:31
Rzeczywiscie grają za darmo :) Może nie zarabiają tyle co kopacze ległej czy zdecha ale i tak przeciez to nie są małe pieniądze ;)