betclic

Gracz Pogoni: Jest we mnie sportowa złość

Ostatnia aktualizacja: 24/11/16 06:57, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo (kadr z meczu Pogoni)

- Od początku sezonu pracowałem cierpliwie na treningach. Wydaje mi się, że trener to zauważył i dał mi szansę, bym zagrał trochę minut w lidze - powiedział Marcin Listkowski, cytowany przez oficjalną stronę Pogoni Szczecin.

18-letni piłkarz Pogoni w ostatnim meczu ligowym przeciwko Wiśle Kraków (6:2), pojawił się na boisku w 72. minucie spotkania. W trwającym sezonie popularny „Listek” rozegrał łącznie tylko 20 minut w LOTTO Ekstraklasie, ale przekonuje, że cierpliwie pracuje na treningach, by móc częściej grać.

- Od początku sezonu pracowałem cierpliwie na treningach. Wydaje mi się, że trener to zauważył i dał mi szansę, bym zagrał trochę minut w lidze. Pierwszy kontakt z piłką nie był najlepszy, zdaję sobie sprawę. Po mojej stracie padł gol dla Wisły z rzutu wolnego. Mogę wziąć na siebie winę. Im jednak dalej w las, tym czułem się lepiej i pewniej - ocenił Marcin Listkowski.

Napastnik w szeregach szczecińskiego klubu występuje od 2014 roku. Wcześniej był piłkarzem Lecha Rypin.

- Jest we mnie złość, ale sportowa, którą przekładam na trening i udowodnienie trenerowi, że gdy jest potrzeba, to może na mnie liczyć. W drużynie jest dobra atmosfera i nawet, gdy nie gram, to cieszę się razem z chłopakami ze zwycięstw i z tego, że idzie nam dobrze - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
PHKxMonster666
Zarejestrowany od: 282 dni
Ilość komentarzy: 551
Oceny: +815
Kibicuje:
CA Boca Juniors FK Austria Wiedeń FC Salzburg Dinamo Minsk BATE Białoruś Club Brugge KV Fluminense Atlético Mineiro Flamengo
26.11.2016 / 17:05:35
....