betclic

Gracz Pogoni: Mamy jaja, pokazaliśmy to z Piastem

Ostatnia aktualizacja: 16/09/15 16:30, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Piłkarze Pogoni Szczecin kończą już przygotowania do meczu z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. W środę zaliczą ostatni trening w Szczecinie, a w czwartek ruszą w długą podróż do Mielca. 

- Piasta należy szanować. Są liderem naszej ekstraklasy, z nami zagrali odważnie przez pierwsze 30 minut. Trafili jednak na dobry zespół i nie wytrzymali tempa. Wykorzystaliśmy w II połowie ich mankamenty i musimy grać tak z każdym rywalem – mówi w rozmowie z oficjalną stroną Dumy Pomorza Dawid Kudła. - Trener po ostatnim meczu powiedział kilka ciepłych słów, ale dotyczyły II połowy, bo za pierwszą był „opiernicz”. Już sobotę gramy ważne spotkanie i będziemy kontynuować serię bez porażki, a mam nadzieję, że przyjedziemy ze zwycięstwem, a nie remisem.

- Nasi rywale mają dobrą serię i pewnie poczuli się mocni. Będą walczyć, ale my też nie odpuścimy. Mecz będzie ciekawy. Jeśli z meczów wyjazdowych przywozimy remis, to nie ma tragedii. My jednak jedziemy do Mielca po komplet punktów – zapewnia „Kudi”. - Jesteśmy kolektywem, mamy „jaja” i pokazaliśmy to w meczu z Piastem, gdy podnieśliśmy się z kolan. Jesteśmy nakręceni na kolejny pojedynek - zaznacza. 

- Jesteśmy wiceliderem, ale tabela na razie nas nie interesuje. Skupiamy się tylko na kolejnym meczu z Termalicą – przyznaje Dawid.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 912 dni
Ilość komentarzy: 4883
Oceny: +48191
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
16.09.2015 / 16:45:14
Tak trzymać do końca sezonu

Tabela