betclic

Gracz Pogoni: Nie patrzymy, na którym miejscu jesteśmy

Ostatnia aktualizacja: 02/09/16 15:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Nie patrzymy, na którym miejscu jesteśmy. Staramy się skupić na najbliższym spotkaniu. Tabela zweryfikuje nas na końcu sezonu – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Pogoni Szczecin, Mateusz Matras.

Portowcy na ligowe boiska wrócą już 11 września (niedziela). Wówczas podopieczni Kazimierza Moskala zmierzą się na wyjeździe z Lechem. Pierwszy gwizdek arbitra nad stadionem w Poznaniu rozbrzmi o godzinie 15:30.

Zauważyliśmy, że większość bramek strzelali ostatnio środkowi pomocnicy, ale myślę, że to nie jest ważne. Priorytetem jest to, żeby drużyna punktowała – powiedział Mateusz Matras, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

Zawsze wiedzieliśmy, że potrafimy grać lepiej i czekaliśmy na pierwsze zwycięstwo, po którym nasza pewność siebie wzrosła. To zaowocowało lepszymi wynikami – kontynuował.

Nie patrzymy, na którym miejscu jesteśmy. Staramy się skupić na najbliższym spotkaniu. Tabela zweryfikuje nas na końcu sezonu, a my po prostu musimy grać jak najlepiej. Koncentrujemy się na sobie i staramy się przygotować do każdego meczu jak najlepiej – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!