betclic

Gracz Pogoni: Potrzebujemy dopingu i pomocy w odniesieniu zwycięstwa

Ostatnia aktualizacja: 07/12/16 15:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Boiska są teraz wymagające, to prawda, także w trakcie treningów w tygodniu, ale z tego co wiem, to w innych rejonach Polski jest jeszcze bardziej zimowo niż u nas – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Pogoni Szczecin, Adam Frączczak.

Granatowo-Bordowi zajmują 7. miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Jak do tej pory Portowcy zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia pięć punktów. Do liderującej Jagiellonii Białystok tracą w tym momencie jedenaście "oczek". 

Potrzebujemy dopingu i pomocy w odniesieniu zwycięstwa. W piątek gramy ostatni raz w roku w Szczecinie. Serdecznie zapraszam na stadion – stwierdził Adam Frączczak, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

Zagłębie ma swoje problemy, ale każdy zespół w trakcie sezonu je ma. Nam wypadł Spas, jest też kilka mniejszych urazów. Gdy wypadają najważniejsze ogniwa, gra zespołu czasami ulega zmianom. Jeżeli jednak zagramy dobrze, to nie będziemy spoglądać na przeciwników – zaznaczył.

Potem mamy mecz w Niecieczy, a to drużyna groźna na własnym obiekcie. Trudno wywozi się stamtąd punkty, ale w pierwszym meczu z nimi pokazaliśmy, że umiemy sobie poradzić – przyznał.

Boiska są teraz wymagające, to prawda, także w trakcie treningów w tygodniu, ale z tego co wiem, to w innych rejonach Polski jest jeszcze bardziej zimowo niż u nas – dodał napastnik Dumy Pomorza.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela