betclic

Gracz Pogoni: Przez większość meczu kontrolowaliśmy grę

Ostatnia aktualizacja: 26/10/16 20:19, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

- Przez większość meczu kontrolowaliśmy grę. Musimy przede wszystkim być skoncentrowani i zagrać przynajmniej tak samo w rewanżu. Nie będę mówił o dopełnianiu formalności, bo trudno gra się z takimi drużynami - powiedział Mateusz Lewandowski, cytowany przez oficjalną stronę Pogoni. 

Pogoń Szczecin pokonała Puszczę Niepołomice 2:1 w meczu 1/4 finału Pucharu Polski. Zawodnik szczecińskiego klubu, Mateusz Lewandowski ocenił, że jego drużyna niepotrzebnie oddała inicjatywę i dała sobie wbić gola. 

- Przez większość meczu kontrolowaliśmy grę. Rywale kilka razy jednak nas zaskoczyli. Strzelając gola na 2:0 oddaliśmy niepotrzebnie inicjatywę i daliśmy sobie wbić gola. 2:0 byłoby dużo lepszym wynikiem. Musimy przede wszystkim być skoncentrowani i zagrać przynajmniej tak samo w rewanżu. Nie będę mówił o dopełnianiu formalności, bo trudno gra się z takimi drużynami. Na pewno nie powinniśmy oddawać tak łatwo pola przeciwnikom, jak w końcówce - powiedział 23-latek. 

Piłkarze Pogoni wygrali trzy ostatnie spotkania, a łącznie nie przegrali sześciu ostatnich meczów. W najbliższą sobotę "Portowców" czeka ligowe starcie z Ruchem Chorzów w Szczecinie
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 315 dni
Ilość komentarzy: 7276
Oceny: +20480
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
29.10.2016 / 09:20:17
Przez większość....ale nie do końca. :)