betclic

Gracz Pogoni: Spodziewaliśmy się tego, że rywal jest mocny u siebie

Ostatnia aktualizacja: 27/10/16 17:41, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Napędziliśmy rywala sami, niewłaściwymi zagraniami. Poczuli, że mogą coś ugrać. Wierzę jednak, że w pucharze przejdziemy dalej – powiedział po spotkaniu z Puszczą Niepołomice w Pucharze Polski zawodnik Pogoni Szczecin, Sebastian Rudol.

Portowcy pokonali niżej notowanego rywala 2:1 w pierwszym starciu 1/4 finału. Na listę strzelców po stronie gości wpisywali się odpowiednio Ricardo Nunes oraz Adam Frączczak. Natomiast honorowego gola dla drugoligowca zaliczył Marcin Orłowski.

Spodziewaliśmy się tego, że rywal jest mocny u siebie. Zależało nam na dobrym wyniku przed rewanżem. Niewiele zabrakło, żeby to był bardzo dobry wynik – stwierdził Sebastian Rudol, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

Napędziliśmy rywala sami, niewłaściwymi zagraniami. Poczuli, że mogą coś ugrać. Wierzę jednak, że w pucharze przejdziemy dalej – zaznaczył. – Dobrze wiemy, że przed meczem jeszcze nikt nie wygrał. Zamierzamy to zrobić za miesiąc, ale wcześniej są inne wyzwania – przyznał.

Straciliśmy w środę gola i to trochę boli, ale to już za nami, bo w sobotę mecz z Ruchem. Nasza seria trwa. Z mojej strony chciałbym tylko, żebyśmy nie tracili goli, bo po meczu w Niepołomicach pozostał z tego powodu jednak mały niedosyt – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 314 dni
Ilość komentarzy: 7208
Oceny: +20401
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
29.10.2016 / 09:14:24
Jakby nie nie było.....to było zwycięstwo. :)