betclic

Gracz Realu: Gra bez kibiców to dziwna sytuacja

Ostatnia aktualizacja: 02/11/16 12:15, Komentarzy: 0

0
0
Fot. salajean / Shutterstock.com

- Mecz będzie inny, niż ten w Madrycie, chociażby z jednego powodu: na trybunach nie będzie kibiców. To dla nas nowa sytuacja i trochę dziwna - przyznał na wtorkowej konferencji prasowej obrońca Królewskich, Nacho Fernandez.

- W naszym klubie jest wielka konkurencja w składzie. Rzadko dostaję szansę gry? Trener wie co robi. Każdy chciałby występować we wszystkich spotkaniach. To łatwiejsze, łatwiej się koncentrować i czuje się zaufanie - stwierdził defensor cytowany przez portal Legia.Net.

- Czujemy się w Warszawie bezpiecznie, nie mamy na co narzekać - komentował piłkarz Realu pytany przez hiszpańskie media o to, czy zajścia w Madrycie dwa tygodnie temu nie mają przełożenia na samopoczucie zawodników Królewskich.

- Stadion będzie zamknięty i na pewno będzie słychać nasze rozmowy i podpowiedzi trenerów. Telewizje mogą się cieszyć, będą miały co notować. Jestem w dobrym momencie kariery, jestem w kadrze meczowej i mam nadzieję, że z tygodnia na tydzień będę grał coraz więcej - dodał Nacho mający za sobą cztery występy w reprezentacji Hiszpanii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!