betclic

Gracz Ruchu: Meczem z Wisłą musimy sobie zapewnić miejsce w mistrzowskiej ósemce

Ostatnia aktualizacja: 30/03/16 19:50, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Meczem z Wisłą musimy sobie zapewnić miejsce w mistrzowskiej ósemce, żeby nie grać w Gdańsku o być albo nie być. Chcemy tam pojechać ze spokojną głową. Mamy świetną okazję, żeby na swoim boisku przypieczętować tę pierwszą ósemkę – powiedział piłkarz Ruchu Chorzów, Patryk Lipski przed spotkaniem z Wisłą Kraków. 

Myślę, że na kadrze dobrze wykorzystaliśmy czas. Najważniejsze, że zachowaliśmy rytm meczowy. Wydaje mi się, że to może wpłynąć na plus jeśli chodzi o naszą formę. Wiemy też, że nasi koledzy z drużyny również ciężko pracowali przez ten tydzień. Myślę, że na najbliższy mecz będziemy bardzo dobrze przygotowani – stwierdził młody gracz Niebieskich, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

Meczem z Wisłą musimy sobie zapewnić miejsce w mistrzowskiej ósemce, żeby nie grać w Gdańsku o być albo nie być. Chcemy tam pojechać ze spokojną głową. Mamy świetną okazję, żeby na swoim boisku, przy pełnych trybunach przypieczętować tę pierwszą ósemkę. Z taką myślą wyjdziemy na boisko – zaznaczył.

Niestety w tym roku nie udało nam się jeszcze wygrać na Cichej, choć zagraliśmy tutaj kilka naprawdę dobrych meczów. Najwyższy czas zadowolić i kibiców, i siebie. Musimy z Cichej znowu zrobić twierdzę, żeby rywalom nadal grało się tutaj ciężko. Pierwszy krok w tym kierunku musimy zrobić już w niedzielę – dodał.

Ruch Chorzów po 28. seriach gier plasuje się w tabeli piłkarskiej Ekstraklasy na siódmym miejscu. Jak do tej pory 14-krotny mistrz Polski zgromadził na swoim koncie trzydzieści osiem punktów. Nad dziewiątą Lechią Gdańsk podopieczni Fornalika mają cztery "oczka" przewagi.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela