betclic

Gracz Ruchu: Musimy opuścić ostatnie miejsce w tabeli

Ostatnia aktualizacja: 18/11/16 16:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Mecz z Górnikiem Łęczna będzie taki sam jak każdy inny. Wygrana z sąsiadem z tabeli na pewno wpływa na lepsze samopoczucie zawodników i poprawia wszystkim humory - powiedział Rafał Grodzicki, cytowany przez oficjalną stronę Ruchu Chorzów. 

W sobotę w meczu 16. kolejki LOTTO Ekstraklasy, Ruch Chorzów zagra na wyjeździe z Górnikiem Łęczna.Sytuacja w tabeli "Niebieskich" nie jest dobra, zajmują bowiem ostatnie miejsce. 

- Mecz z Górnikiem Łęczna będzie taki sam jak każdy inny. Za zwycięstwo przyznają w nim trzy punkty. Jeśli już miałbym doszukiwać się w nim czegoś szczególnego, to na pewno wygrana z sąsiadem z tabeli wpływa na lepsze samopoczucie zawodników i poprawia wszystkim humory - ocenił Rafał Grodzicki. 

33-letni wyjawił, że podczas przerwy w rozgrywkach w Ruchu wiele rozmawiano na temat obecnej sytuacji.

- W trakcie przerwy na mecze reprezentacji w Chorzowie było mnóstwo rozmów, zarówno trenera z zawodnikami, jak i naszych we własnym gronie w szatni. Mam nadzieję, że one pomogą odbić się Ruchowi od dna. Musimy opuścić ostatnie miejsce w tabeli i z takim nastawieniem pojedziemy na mecz z Górnikiem Łęczna - dodał. 

Grodzicki w trwającym sezonie wystąpił w czternastu ligowych meczach i strzelił dwa gole.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela