betclic

Gracz Ruchu po sparingu: Brutalna gra rywali

Ostatnia aktualizacja: 27/01/16 07:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Ruch Chorzów bezbramkowo zremisował z Atlantasem Kłajpeda. Tuż po sparingu piłkarz Niebieskich, Łukasz Hanzel zaznaczył, iż jego zdaniem rywale z Litwy grali zdecydowanie zbyt agresywnie.

- Na pewno rywale grali brutalnie. Też mogliśmy w niektórych momentach ostrzej faulować, ale tego nie robiliśmy. Widocznie taki mają styl. My mieliśmy grać piłką, pokazać piłkarską wyższość, a nie kopać po nogach, ale wiadomo że agresja też jest potrzebna - przyznał Łukasz Hanzel, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

- Takie są uroki sparingów, kiedy sędziowie często dopuszczają do takiej gry - kontynuował doświadczony zawodnik, który od niedawna broni barw ekipy prowadzonej przez Waldemara Fornalika. 

- Mieliśmy sytuacje, żeby strzelić gola. Jak to się mówi, pierwsze koty za płoty, teraz z dnia na dzień będzie lepiej, będziemy się przyzwyczajać do tej trawy, bo piłka jednak inaczej chodzi na naturalnych nawierzchniach
- zaznaczył.

- Dobrze się czuje, większość ludzi znałem już wcześniej, więc nie było problemów z aklimatyzacją. Cieszę się, że tu trafiłem
- dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!