betclic

Gracz Ruchu: Pracowaliśmy nad skutecznością

Ostatnia aktualizacja: 13/10/16 19:22, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Pracowaliśmy nad skutecznością. Stwarzamy sobie wiele sytuacji w trakcie spotkania, ale niewiele z nich wykorzystujemy. Musimy cały czas ciężko trenować i ćwiczyć wszystkie elementy – powiedział zawodnik Ruchu Chorzów, Paweł Oleksy.

Niebiescy po 11. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli czternaste miejsce. Jak do tej pory podopieczni Waldemara Fornalika zgromadzili na swoim koncie jedenaście punktów. Do ósmej Korony Kielce tracą w tym momencie trzy "oczka".

W ostatnim czasie w głównej mierze skupiliśmy się na defensywie, żeby tracić mniej bramek, a najlepiej wcale. Chcemy grać dobrze w piłkę, ale też skutecznie i zgarniać w każdym meczu komplet punktów. To jest nasz główny cel, który musimy osiągnąć już w najbliższym meczu – stwierdził Paweł Oleksy, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

Pracowaliśmy nad skutecznością. Stwarzamy sobie wiele sytuacji w trakcie spotkania, ale niewiele z nich wykorzystujemy. Musimy cały czas ciężko trenować i ćwiczyć wszystkie elementy. Jeśli do naszej dobrej gry ofensywnej dojdzie skuteczność to będzie dobrze – zaznaczył.

Cieszę się, że chłopaki wracają do zdrowia i trener będzie miał większe pole manewru w defensywie. Co do meczu z Zagłębiem, to wiedziałem jakie mam zadania i starałem się wywiązywać z nich jak najlepiej. Szkoda, że nie udało się wywalczyć chociaż punktu, bo remis na pewno był w naszym zasięgu – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela