betclic

Gracz Ruchu: Szybko wkomponowałem się w zespół

Ostatnia aktualizacja: 24/11/16 16:10, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Udało mi się dobrze zgrać z chłopakami i to najważniejsze. Trochę mi przeszkodziła w tym kontuzja i tych spotkań jeszcze za wiele nie zagrałem, ale jestem tutaj, aby pomóc drużynie – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Ruchu Chorzów, Marcin Kowalczyk.

Podopieczni Waldemara Fornalika na tym etapie rywalizacji zajmują czternastą lokatę. Jak do tej pory zgromadzili na swoim koncie siedemnaście punktów. W następnej serii gier Niebiescy zmierzą się z Jagiellonią Białystok (26 listopada, godz. 18:00). 

Myślę, że bardzo szybko wkomponowałem się w zespół Ruchu. Nie miałem z tym żadnego problemu. Udało mi się dobrze zgrać z chłopakami i to najważniejsze. Trochę mi przeszkodziła w tym kontuzja i tych spotkań jeszcze za wiele nie zagrałem, ale jestem tutaj, aby pomóc drużynie – przyznał Marcin Kowalczyk, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

Do końca sezonu zostało jeszcze kilka meczów i mam nadzieję, że pokażę się w nich z dobrej strony. Nasza gra w defensywie z „Heliem” wyglądała nieźle, ale nie pozwoliliśmy Górnikowi na zbyt wiele jako cała drużyna. Nie zdołali sobie stworzyć wielu sytuacji podbramkowych i to cieszy najbardziej – zaznaczył.

Musimy zrobić wszystko, żeby w ostatnich meczach w tym roku zdobyć jak najwięcej punktów. Idealnym rozwiązaniem byłoby nie przegrać żadnego z nich. Chcielibyśmy wszystkie wygrać, ale o to będzie bardzo trudno, bo przeciwnicy są bardzo wymagający – podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela