betclic

Gracz Ruchu: Ta runda dla nas wszystkich była udana

Ostatnia aktualizacja: 01/01/16 17:25, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Ruch Chorzów zmagania w pierwszej części sezonu 2015/2016 zakończył na piątym miejscu. Jak przyznał w swoim ostatnim wywiadzie piłkarz Niebieskich, Rafał Grodzicki jest on zadowolony z postawy zespołu. 

Jak do tej pory 32-letni środkowy obrońca rozegrał dziewiętnaście meczów, w tym siedemnaście od pierwszej do ostatniej minuty. Zanotował w nich dwie asysty. Warto zaznaczyć, iż tylko w pierwszym starciu z Górnikiem Łęczna nie sprawował zaszczytnej roli kapitana. 

- Jesień należy uznać za udaną. Zakończyliśmy ją na wysokim piątym miejscu. Oczywiście były też wpadki, ale po przegranych meczach potrafiliśmy wszyscy razem usiąść, wyciągnąć wnioski i popracować nad tym, co kulało i z czym mieliśmy największe problemy – powiedział doświadczony zawodnik, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

- Mimo wszystko ta runda dla nas wszystkich była udana. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że stać nas na jeszcze lepszą grę. Myślę jednak, że okres przygotowawczy zaczniemy od innego poziomu niż to miało miejsce latem. I trenerom, i samym zawodnikom będzie dużo łatwiej dochodzić do swojej najwyższej dyspozycji – kontynuował.

- Teraz kończąc rok cieszymy się z 5. miejsca, ale powiem jako kapitan, że bardzo się cieszę także z tego, co dzieje się w szatni. Zaczęliśmy się w niej zgrywać, zżywać ze sobą i mimo tego, że są w niej także znaczne różnice wiekowe, pod koniec rozgrywek to się zatarło. Jesteśmy jednością, mamy wspólne tematy i przychodzimy do szatni z wielką przyjemnością – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
kleszczyko
Zarejestrowany od: 545 dni
Ilość komentarzy: 28
Oceny: +193
Kibicuje:
Manchester City Bayern Monachium Wisła Kraków Polska FC Barcelona
01.01.2016 / 17:28:58
Grodzicki ma rację , w pierwszej rundzie Ruch udowodnił że coś tam jeszcze do powiedzenia mają w tej lidze. Może na koniec sezonu uda się znaleźć w pierwszej ósemce tak jak teraz .