betclic

Gracz Ruchu: Znów debiutuję w przegranym meczu

Ostatnia aktualizacja: 22/09/16 17:45, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo (jeden z meczów Ruchu w tym sezonie)

Jarosław Niezgoda nie będzie mile wspominał debiutu w barwach Ruchu. W pierwszym meczu nowego napastnika Niebieskich chorzowianie ulegli Lechowi Poznań 0:3.

- Już drugi raz debiutuję w drużynie w przegranym meczu. To nie jest przyjemne, ale tak czasem niestety bywa. Mam nadzieję, że niedługo uda się zaliczyć debiut w lidze i będzie to już wyglądało zupełnie inaczej - mówił piłkarz w rozmowie z oficjalną stroną zespołu ze Śląska.

Podopieczni Waldemara Fornalika już w sobotę będą mieli okazję, by zatrzeć złe wrażenie. Czeka ich pojedynek z Lechią w Gdańsku. - Szansa do rehabilitacji nadejdzie bardzo szybko, jedziemy teraz do Gdańska, na mecz z Lechią, bardzo wymagającym przeciwnikiem, który plasuje się w tabeli na podium. To z pewnością będzie ciężki pojedynek - podkreślił napastnik, który pojawił się na boisku w drugiej połowie, zmieniając Jakuba Araka. - Wchodziłem przy wyniku 0:2, liczyłem na to, że podniesiemy się i złapiemy kontakt, a stało się zupełnie odwrotnie i straciliśmy trzecią bramkę. Później staraliśmy się jeszcze atakować, ale niestety się nie udało - żałował nowy snajper chorzowian.

"Niebiescy" mieli swoje okazje do zdobycia gola. - Zabrakło może skuteczności, ale raczej nie udało nam się stworzyć wielu stuprocentowych sytuacji. Być może mój strzał głową powinien zakończyć się bramką, ale uderzyłem zbyt lekko i bramkarz łatwo sobie z tym poradził - podsumował swoją wypowiedź piłkarz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 313 dni
Ilość komentarzy: 7184
Oceny: +20347
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
24.09.2016 / 15:56:53
Musi się z tym pogodzić.

Tabela