betclic

Gracz Śląska: Jako drużyna musimy zacząć punktować regularnie

Ostatnia aktualizacja: 21/10/16 18:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Śląska)

– Jako drużyna musimy zacząć regularnie punktować, niezależnie czy ja gram czy nie. Na treningu daję z siebie sto procent, podobnie jak koledzy. Rywalizacja na każdej pozycji jest potrzebna – stwierdził Sito Riera, zawodnik Śląska Wrocław, przed meczem z Cracovią.

Zielono-biało-czerwoni po 12. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli dziesiąte miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie czternaście punktów. Do liderującej Lechii Gdańsk tracą w tym momencie jedenaście "oczek".

– Chcemy zwyciężyć dla siebie i dla kibiców. Czujemy się przede wszystkim pewniejsi siebie po ostatniej wygranej w Kielcach. W zespole czuć pozytywną energię. Ostatnie zwycięstwo dodało nam też dodatkowych sił, ale potwierdzić musimy to na boisku – powiedział Sito Riera, cytowany przez "slaskwroclaw.pl".

– Oczywiście chciałbym grać więcej. Każdy by chciał, ale teraz najważniejszy jest zespół. My, jako drużyna musimy zacząć regularnie punktować, nie zależnie czy ja gram czy nie. Na treningu daję z siebie sto procent, podobnie jak koledzy. Rywalizacja na każdej pozycji jest potrzebna, bo automatycznie wzrasta poziom sportowy – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela