betclic

Gracz Termaliki: Mamy ochotę na kolejne punkty

Ostatnia aktualizacja: 24/11/16 08:02, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Arka-Termalica)

– Ostatnio nie wstępowałem. Trener inaczej ustawiał zespół. Nie zrażałem się tym. Ciężko pracowałem na treningach i ponownie otrzymałem szansę – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, Bartłomiej Babiarz.

Pomarańczowo-żółto-niebiescy po 16. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli bardzo wysokie trzecie miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia siedem punktów. Nad czwartą Legią Warszawa mają w tym momencie dwa "oczka" przewagi.

– Cieszę się, że się przełamaliśmy i miałem w tym udział. Ostatnio nie wstępowałem. Trener inaczej ustawiał zespół. Nie zrażałem się tym. Ciężko pracowałem na treningach i ponownie otrzymałem szansę. Najważniejsze, że wygraliśmy trudne spotkanie i ponownie zaczęliśmy punktować. Teraz mamy ochotę na kolejne zdobycze
– stwierdził Bartłomiej Babiarz, cytowany przez "termalica.brukbet.com".

Przed nami bardzo trudne spotkanie. Na ten mecz wybieramy się podbudowani wygraną w Gdyni. Chcemy iść za ciosem. Jedziemy do Krakowa po trzy punkty – zaznaczył.

Cracovia ma bardzo wielu dobrych piłkarzy. Miejsce w tabeli nie oddaje ich potencjału. Koncentrujemy się na sobie. Jeżeli zagramy tak jak w niedzielę to możemy pokusić się o zwycięstwo, chociaż zdajemy sobie sprawę, że mamy sporo do poprawy – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!