betclic

Gracz Termaliki: Mamy swój plan na grę, z każdym przeciwnikiem

Ostatnia aktualizacja: 15/09/16 15:45, Komentarzy: 2

0
2
Fot. asinfo

Mamy swój plan na grę, z każdym przeciwnikiem. Jesteśmy dobrą drużyną. Stanowimy kolektyw. Każdy na murawie zostawia dużo zdrowia, gra nie tylko za siebie, ale też kolegę – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, Mateusz Kupczak.

Ekipa z Małopolski po 8. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje bardzo wysokie trzecie miejsce. Jak do tej pory Słoniki mają na swoim koncie szesnaście punktów, a więc tyle samo co liderująca w tym momencie Jagiellonia Białystok. 

Przed sezonem wzięlibyśmy szesnaście punktów w ciemno. Teraz do tego podchodzimy z zimną kalkulacją. Patrzymy w przyszłość. Każdy następny mecz to okazja żeby poprawić ten wynik – stwierdził Mateusz Kupczak, cytowany przez "termalica.brukbet.com".

Mamy swój plan na grę, z każdym przeciwnikiem. Jesteśmy dobrą drużyną. Stanowimy kolektyw. Każdy na murawie zostawia dużo zdrowia, gra nie tylko za siebie, ale też kolegę. Tym się wyróżniamy. Są też momenty, w których dopisuje nam szczęście – kontynuował.

Wyniki pokazują, że całkiem dobrze nowa taktyka trenera Michniewicza się sprawdza. Każdy wie co należy do jego obowiązków. Wydaje mi się, że z każdym spotkaniem nasza współpraca wygląda coraz lepiej – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
John_Cena
Zarejestrowany od: 439 dni
Ilość komentarzy: 2106
Oceny: +12470
Kibicuje:
FC Barcelona
16.09.2016 / 20:31:36
To dobitnie pokazuje jakie trener ma znaczenie w danym klubie.A w Legii tego nie widzą.Ale znając Polskie realia dziś prowadzisz jakiś klub jutro szukasz pracy.
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 318 dni
Ilość komentarzy: 7301
Oceny: +20616
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
16.09.2016 / 06:08:12
Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

Tabela