betclic

Gracz Termaliki: W spotkaniu z Piastem nie odłożymy nogi

Ostatnia aktualizacja: 27/10/16 15:09, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

- Musimy się odpowiednio zmobilizować, żeby w Gliwicach zaprezentować się lepiej niż w Krakowie. Z Wisłą nie pokazaliśmy tego co potrafimy. Piast nie będzie łatwiejszym rywalem. Z Lechią Gdańsk stoczył bardzo zacięty pojedynek – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, Dalibor Pleva.

Pomarańczowo-żółto-niebiescy po 13. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli bardzo wysokie trzecie miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia cztery punkty. Nad czwartym Zagłębiem Lubin mają w tym momencie jedno "oczko" przewagi. 

Do „Słoni” trafiłem przed rozpoczęciem sezonu 2011/12. Zadebiutowałem w inauguracji rozgrywek. Graliśmy na wyjeździe z GKS-em Katowice. Wygraliśmy 1:0, po golu Dariusza Pawlusińskiego. Rozgrywki dobrze rozpoczęliśmy, potem praktycznie do końca walczyliśmy o awans do ekstraklasy. Ten cel osiągnęliśmy jednak przed rokiem – przyznał Dalibor Pleva, cytowany przez "termalica.brukbet.com".

Za mną 150 meczów, ale nie zastanawiałem się nad tym, który z nich był najlepszy. Każdy wygrany miło wspominam oraz te, w których nie schodziłem poniżej określonego poziomu – zaznaczył doświadczony zawodnik. 

- Musimy się odpowiednio zmobilizować, żeby w Gliwicach zaprezentować się lepiej niż w Krakowie. Z Wisłą nie pokazaliśmy tego co potrafimy. Piast nie będzie łatwiejszym rywalem. Z Lechią Gdańsk stoczył bardzo zacięty pojedynek. Wynik tego zespołu po nieudanym początku się poprawiają. W tym spotkaniu nie odłożymy nogi i będziemy grać o komplet punktów – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 315 dni
Ilość komentarzy: 7276
Oceny: +20473
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
27.10.2016 / 21:24:51
Na pewno będzie dużo walki. Będzie mecz pełen walki. ;)

Tabela