betclic

Gracz Tottenhamu: muszę więcej strzelać

Ostatnia aktualizacja: 12/08/15 14:02, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Mitch Gunn / Shutterstock.com

Zawodnik Tottenhamu Hotspur Mousa Dembele przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jego nadrzędnym celem na następny sezon jest poprawienie w stosunku do poprzedniej kampanii swojego dorobku bramkowego.

- Chcę strzelać więcej bramek i częściej asystować. Chcę pokazać wszystkim, na co mnie stać - powiedział Mousa Dembele, cytowany przez oficjalną stronę klubową.

- Będę walczył dla drużyny. To pierwsza rzecz, którą zrobię. Będę również wykonywał polecenia szkoleniowca. W zespole panuje pozytywna atmosfera, chcę być tego częścią i udowodnić, że jestem ważny dla klubu – kontynuował.

- W tym sezonie chciałbym odnieść sukcesy indywidualne i drużynowe - zaznaczył były zawodnik holenderskiego AZ Alkmaar, który ma za sobą ponad 60 meczów w dorosłej reprezentacji Belgii.

- Statystyki pokazują, że muszę zdobywać więcej goli, więc jest to coś, nad czym powinienem popracować. W nowym sezonie chcę pokazać, że mogę być jeszcze silniejszy – podkreślił.

28-latek przeniósł się do londyńskiego Tottenhamu w 2012 roku. Wcześniej przez dwa lata był zawodnikiem innej stołecznej drużyny, Fulham.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela