betclic

Gracz Wisły: Bardzo potrzebowaliśmy takiego meczu

Ostatnia aktualizacja: 03/09/16 19:22, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

W tydzień nie da się wszystkiego naprawić. Skupiliśmy się głównie na tym, by wyeliminować te najważniejsze błędy. Wisła nie może się bronić, musimy grać piłką, atakować i zdobywać bramki – powiedział tuż po meczu towarzyskim z MKS Kalwarianką (7:0) zawodnik Wisły Kraków, Boban Jović.

Na listę strzelców po stronie gości wpisywali się odpowiednio Paweł Brożek, Piotr Żemło, Patryk Małecki, Denis Popović, Krzysztof Drzazga, Boban Jović oraz Rafał Boguski, który wynik spotkania ustalił definitywnie w 83. minucie. 

Czasem od najcięższego treningu lepszy jest mecz. My jako drużyna bardzo potrzebowaliśmy takiego meczu, żeby złapać trochę więcej pewności siebie. Strzeliliśmy dużo bramek, a mogło ich być jeszcze więcej. Patrzymy jednak cały czas do przodu i wierzymy, że w końcu będzie lepiej – przyznał boczny obrońca Białej Gwiazdy, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

W tydzień nie da się wszystkiego naprawić. Skupiliśmy się głównie na tym, by wyeliminować te najważniejsze błędy. Wisła nie może się bronić, musimy grać piłką, atakować i zdobywać bramki. Mam ogromną nadzieję, że już w kolejnym meczu zobaczycie taką drużynę, na jaką czekacie – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!