betclic

Gracz Wisły: Chciałem pomóc, a nie zaszkodzić drużynie

Ostatnia aktualizacja: 22/11/16 16:37, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo (kadr z meczu Wisły)

– Przede wszystkim chciałem pomóc, a nie zaszkodzić drużynie. Dla mnie to z pewnością trzydzieści minut doświadczenia, które muszę zbierać i się uczyć – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie Piotr Żemło, zawodnik Wisły Kraków.

Biała Gwiazda przegrała na wyjeździe z Pogonią Szczecin 2:6 w meczu 16. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Na listę strzelców po stronie gości wpisywali się odpowiednio Jakub Bartosz oraz Adam Mójta.

– Pojawiłem się na boisku przy stanie 1:6, więc trudno było o nagły zwrot wydarzeń. Chcieliśmy po prostu zmniejszyć rozmiary porażki. Niestety udało się strzelić tylko jedna bramkę – powiedział Piotr Żemło, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

Przede wszystkim chciałem pomóc, a nie zaszkodzić drużynie. Dla mnie to z pewnością trzydzieści minut doświadczenia, które muszę zbierać i się uczyć. Ta szansa to dla mnie mobilizacja do pracy. Kolejne występy? Jasne, że na to liczę, bo po to trenuję – zaznaczył.

– Trzeba wyciągnąć wnioski z tej srogiej porażki. Myślę, że mamy na tyle doświadczony zespół, że ta przegrana wpłynie na nas bardziej pozytywnie niż negatywnie. Przed nami cztery starcia przed własną publicznością, więc zrobimy wszystko, aby w tych meczach powalczyć o pełną pulę i o awans w Pucharze Polski – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
PHKxMonster666
Zarejestrowany od: 254 dni
Ilość komentarzy: 551
Oceny: +776
Kibicuje:
CA Boca Juniors FK Austria Wiedeń FC Salzburg Dinamo Minsk BATE Białoruś Club Brugge KV Fluminense Atlético Mineiro Flamengo
26.11.2016 / 16:55:36
....

Tabela