betclic

Gracz Wisły Kraków: Będę walczył o miejsce w składzie

Ostatnia aktualizacja: 09/11/16 20:53, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Piotr Drabik, wikipedia

Wiadomo, że moja droga do pierwszego składu jest daleka, jednak są przykłady piłkarzy, którzy dostali szansę i ją wykorzystali. Nie pozostaje mi zatem nic innego niż walczyć – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Wisły Kraków, Krystian Kujawa.

Biała Gwiazda po 15. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli dziesiąte miejsce. Jak do tej pory trzynastokrotni mistrzowie Polski zgromadzili na swoim koncie osiemnaście punktów. Do ósmego Śląska Wrocław tracą w tym momencie trzy "oczka".

Mamy mocną obronę. Liczba powołań jest na to najlepszym dowodem. Są to bardzo dobrzy zawodnicy, z którymi trudno jest rywalizować, ale staram się podpatrywać ich i ich zalety na treningach, żeby dzięki temu się rozwijać – powiedział Krystian Kujawa, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

Drużyna przepracowała cały okres przygotowawczy, więc miałem trochę gorszą pozycję wyjściową, bo straciłem dużo zajęć. Ale od jakiegoś czasu jestem już w pełnym treningu. Myślę, że nadrobiłem już te zaległości, zatem nie ma co patrzeć przez pryzmat mojej kontuzji – zaznaczył.

Teraz w obronie były pewne problemy jeśli chodzi o kontuzje, ale Alan Uryga otrzymał szansę i sądzę, że pokazał się naprawdę z bardzo dobrej strony. Wiadomo, że moja droga do pierwszego składu jest daleka, jednak są przykłady piłkarzy, którzy dostali szansę i ją wykorzystali. Nie pozostaje mi zatem nic innego niż walczyć i robić swoje – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela