betclic

Gracz Wisły: Mamy dość ostatniego miejsca!

Ostatnia aktualizacja: 23/09/16 17:38, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– Teraz zapominamy już o Piaście, bo przed nami Legia. Już niecierpliwimy się przed tym spotkaniem, liczymy na wsparcie co najmniej dwudziestu tysięcy kibiców i wspólnie walczymy o kolejne trzy punkty – przyznał przed meczem z Legią Warszawa zawodnik Wisły Kraków, Zdenek Ondrasek.

Biała Gwiazda po 9. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli ostatnie miejsce. Jak do tej pory trzynastokrotni mistrzowie Polski zgromadzili na swoim koncie sześć punktów. Do bezpiecznej strefy tracą w tym momencie trzy "oczka".

– Wiemy, gdzie jesteśmy w tabeli, ale w ostatnich tygodniach wykonaliśmy wszyscy kawał dobrej roboty i to wreszcie zaprocentowało. Teraz zapominamy już o Piaście, bo przed nami Legia. Już niecierpliwimy się przed tym spotkaniem, liczymy na wsparcie co najmniej dwudziestu tysięcy kibiców i wspólnie walczymy o kolejne trzy punkty – powiedział czeski napastnik, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

– Jedyne, co mogę zrobić to jak najlepiej się przygotować i czekać na mecz. Dokładnie tak zrobiłem. Mamy dość ostatniego miejsca w tabeli i chcemy coś z tym zrobić, zaczynając od zaraz. Czekam już na pierwszy gwizdek! – zaznaczył.

Wspólnie z doktorem Jurką szybko poradziliśmy sobie z moim urazem. W międzyczasie miałem też konsultację w Pradze, lecz było to tylko po to, by skonfrontować wzajemne opinie. Jestem zdrowy nie na sto, ale nawet na sto procent. Zdrowy i gotowy do gry! – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 288 dni
Ilość komentarzy: 6436
Oceny: +18536
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
24.09.2016 / 08:08:00
Zgadzam się....potencjał na pewno maja większy tak samo jak i Legia.

Tabela