betclic

Gracz Wisły: Wierzę w naszą drużynę i w nasze umiejętności

Ostatnia aktualizacja: 30/09/16 17:59, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Są beniaminkiem, ale jeśli będziemy grali tak jak w ostatnich spotkaniach, nie mamy się czego bać. Wierzę w naszą drużynę i w nasze umiejętności – powiedział na konferencji prasowej przed meczem z Wisłą Płock zawodnik Wisły Kraków, Denis Popović.

Biała Gwiazda po 10. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli ostatnie miejsce. Jak do tej pory trzynastokrotni mistrzowie Polski zgromadzili na swoim koncie siedem punktów. Do bezpiecznej strefy tracą w tym momencie trzy "oczka".

Znam tę drużynę z pierwszej ligi. Teraz jednak wielu zawodników się tam zmieniło, to nie jest już taki sam zespół. Są beniaminkiem, ale jeśli będziemy grali tak jak w ostatnich spotkaniach, nie mamy się czego bać. Wisła Płock dobrze gra, lecz wierzę w naszą drużynę i w nasze umiejętności – przyznał Denis Popović, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

Dobrze słyszeć pozytywne opinie o sobie, ale trudno wypowiadać mi się na temat meczu w Chojnicach, bo nie byłem tam na boisku. Na mecze z Legią, czy Lechią, nie musisz motywować zawodników – kontynuował.

Na Chojniczankę jest trochę trudniej, lecz jesteśmy profesjonalistami i w każdym meczu musimy grać na sto procent. Przyjemnie słuchać pozytywnych głosów, ale w każdym kolejnym spotkaniu muszę grać dobrze i prezentować wysoki poziom – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 311 dni
Ilość komentarzy: 7171
Oceny: +20304
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
01.10.2016 / 08:29:18
Legia, Piast i Wisła w górę! To nie jest ich miejsce.

Tabela