betclic

Gracz Zawiszy: Nie boję się Legii

Ostatnia aktualizacja: 15/03/16 22:12, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Pit1233, wikipedia

Nie boję się Legii, ale trzeba ją szanować, bo to jest drużyna na topie. Mam nadzieję, że do Bydgoszczy przywieziemy korzystny wynik – powiedział zawodnik Zawiszy Bydgoszcz, Łukasz Sapela tuż przed meczem w ramach 1/2 finału Pucharu Polski.

Łazienkowską dobrze wspominam, dobrze wspominam grę na stadionie Legii, uwielbiam grać takie spotkania, na tak wysokim poziomie. Przeciwnika się nie boję, ale trzeba ich szanować, bo to jest drużyna na topie – stwierdził doświadczony golkiper, cytowany przez "wkszawisza.pl".

Analizuję grę Legii, jak w każdym meczu korzystam z uwag trenera bramkarzy, to jest bardzo pomocne i w tym spotkaniu, również będę korzystał z wniosków trenera. Mam nadzieję, że przywieziemy korzystny wynik z tego spotkania i drugi mecz, już w Bydgoszczy będzie wynikiem otwartym – dodał.

Spotkanie pomiędzy obiema ekipami odbędzie się już w najbliższą środę. Pierwszy gwizdek nad stadionem w Warszawie rozbrzmi o godzinie 18:30. Starcie rewanżowe zostało zaplanowane z kolei na pierwszą środę kwietnia.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1364 dni
Ilość komentarzy: 8130
Oceny: -8829
16.03.2016 / 01:43:35
Korzystny wynik to bedzie jak mu wpierdola TYLKO 3 bramki.