betclic

Grajciar: Byliśmy przekonani, że wygramy z Wisłą

Ostatnia aktualizacja: 13/02/16 10:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

W pierwszym spotkaniu ligowej wiosny Śląsk zwyciężył 1:0 pokonując w piątkowy wieczór Wisłę Kraków. - Każdy zawodnik w drużynie cieszył się na ten pierwszy mecz. Byliśmy przekonani, że go wygramy - przyznał po ostatnim gwizdku sędziego Peter Grajciar.

Słowacki pomocnik został poproszony o krótką ocenę wygranego pojedynku. - Dla kibiców nie było to może idealne widowisko, ale mamy bardzo ważne punkty i idziemy w tabeli do góry. Mam nadzieję, że te wyniki dalej będą takie i awansujemy do pierwszej ósemki - stwierdził zawodnik cytowany przez oficjalną stronę dolnośląskiego zespołu. - W zespole stworzyła się dobra atmosfera, ostatnio mieliśmy też więcej treningów z piłkami. To pomaga i jak widać daje wyniki.

- Wszyscy gramy tak, by pomóc drugiemu zawodnikowi z zespołu, zwłaszcza tym dopiero przybyłym. Nowi gracze pokazali dziś jakość i mają swoje zasługi w zdobyciu trzech punktów. Z Marioką trenuje nam się bardzo dobrze, ale on jest tu krótko, potrzebuje jeszcze czas na aklimatyzacje. Widać jednak, że jest to dobry piłkarz. Rywalizujemy o miejsce w składzie, ale ja każdemu z drużyny życzę powodzenia - zadeklarował Grajciar.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela