Grał Błaszczykowski, porażka Wolfsburga w Bremie

Ostatnia aktualizacja: 24/09/16 20:55, Komentarzy: 2

0
2

Werder Brema pokonał u siebie VfL Wolfsburg 2:1 (0:0) w ostatnim sobotnim spotkaniu 5. kolejki niemieckiej Bundesligi.

Na Weserstadion goście, w szeregach których 62 minuty grał Jakub Błaszczykowski, w drugiej połowie objęli prowadzenie, po tym jak piłkę niefortunnie skierował do własnej bramki Robert Bauer.

Miejscowi losy konfrontacji odwrócili w samej końcówce. Najpierw wyrównał Lennart Thy, a dopiero w doliczonym czasie gry Czech Theodor Gebre Selassie zapewnił czterokrotnym mistrzom Niemiec pierwsze w tym sezonie zwycięstwo, po którym przesunęli się na piętnaste miejsce w tabeli.

"Wilki" natomiast doznały drugiej z rzędu porażki w bieżących rozgrywkach i spadły na dwunastą pozycję w klasyfikacji.