Grał Boenisch, Łukasik na ławce, TSV przegrało w Sandhausen

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Piłkarze SV Sandhausen pokonali u siebie TSV 1860 Monachium 3:2 (1:2) w niedzielnym meczu 12. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi.

Na Hardtwaldstadion całe zawody na lawce rezerwowych gospodarzy spędził Daniel Łukasik. Siedem minut przed końcem w ekipie z Bawarii pojawił się natomiast Sebastian Boenisch.

Gole dla gospodarzy strzelali kolejno Julian-Maurice Derstroff, Jamajczyk Daniel Gordon oraz Amerykanin Andrew Wooten. Przyjezdni jeszcze w pierwszej połowie odpowiedzieli trafieniami Chorwata Ivicy Olica i Feliksa Uduokhaia.

Podopieczni Kenana Kocaka po czwartym zwycięstwie w sezonie awansowali na dziesiąte miejsce w tabeli. "Lwy" doznały natomiast siódmej porażki w bieżących rozgrywkach i są na czternastej pozycji.