Grał Dawid Kort, porażka Atromitosu w Pucharze Grecji

asinfo
W pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Grecji PAE Atromitos przegrał u siebie z AEK Ateny 0:1. W zespole gospodarzy niemal całe spotkanie rozegrał Dawid Kort.
W meczu rozegranym na Peristeri Stadium długo utrzymywał się bezbramkowy remis. AEK zwycięskiego gola strzelił w 85. minucie kiedy Ezequiel Ponce wykorzystał rzut karny. Dla 21-letniego napastnika to czwarte kolejne spotkanie ze zdobytą bramką.
Argentyńczyk cztery minuty później dostał drugą żółtą kartkę. Grający w osłabieniu goście zdołali utrzymać prowadzenie do ostatniego gwizdka sędziego.
W Atromitosie od początku wystąpił Dawid Kort, który opuścił plac gry w doliczonym czasie gry. Dla polskiego pomocnika był to trzeci występ w greckim zespole, do którego trafił zimą z Wisły Kraków.