Grał Jędrzejczyk, remis FK Krasnodar

MediaPictures.pl/Shutterstock
FK Krasnodar zremisował u siebie z Krylją Sowietow Samara 1:1 w poniedziałkowym spotkaniu 17. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. W ekipie gospodarzy cały mecz zaliczył Artur Jędrzejczyk.

Zespół z południa Rosji objął prowadzenie trzy minuty po przerwie, kiedy to na listę strzelców wpisał się Fiodor Smołow. Wyrównał dziewiętnaście minut przed końcem Białorusin Siergiej Kornilenko.

"Byki" po siódmym podziale punktów w tym sezonie plasują się na piątym miejscu w tabeli. Krylja znajduje się natomiast tuż nad strefą barażowo-spadkową.

Na czele stawki umocnił się Spartak Moskwa, który pokonał na własnym stadionie Rubin Kazań 2:1. Pięć punktów do stołecznej drużyny straci drugi w klasyfikacji Zenit Sankt Petersburg.