Grał Jędrzejczyk, zwycięstwo FK Krasnodar

MediaPictures.pl/Shutterstock
FK Krasnodar pokonał Zenit Sankt Petersburg 2:1 w meczu 15. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Całe spotkanie w barwach ekipy gospodarzy rozegrał Artur Jędrzejczyk.

Goście spotkania prowadzili od 86. minuty dzięki trafieniu Artioma Dziuby. Drużyna z Petersburga ostatecznie przegrała, bowiem FK Krasnodar w doliczonym czasie gry zdobył dwie bramki. Najpierw 92. minucie gola strzelił Marata Izmaiłow, a w 95. minucie Tornike Okriasvili.

Cały mecz w barwach FK Krasnodar rozegrał Artur Jędrzejczyk. Reprezentant Polski w 75. minucie został ukarany żółtą kartką.

Podopieczni Aleha Konanau zajmują obecnie trzecie miejsce w ligowej tabeli. Zespół z Petersburga plasuje się na drugiej pozycji i do liderującego Spartaka Moskwa traci sześć punktów.