Grał Kamiński, Union Berlin na remis z VfB Stuttgart

jeollo, wikipedia
W meczu 13. kolejki 2. Bundesligi, Union Berlin zremisował z VfB Stuttgart 1:1. Cały mecz w barwach ekipy gości rozegrał Marcin Kamiński.

"Die Schwaben" objęli prowadzenie już w 3. minucie spotkania po golu Simona Terodde. 28-latek w bieżącym sezonie jest jednym z najlepszych strzelców ekipy ze Stuttgartu i ma na koncie osiem trafień.

Bramkę na wagę remisu zdobył w 60. minucie Steven Skrzybski. Dzięki temu golowi berlińczycy przerwali serię dwóch meczów bez zwycięstwa.

Cały mecz w barwach gości rozegrał Marcin Kamiński, który w 38. minucie został ukarany żółtą kartką.

Dzięki wygranej drużyna z Mercedes-Benz Arena utrzymała drugie miejsce w ligowej tabeli. Zespół ze stolicy Niemiec zajmuje z kolei 7. pozycję.