Grał Kosecki, dziewiąta porażka Sandhausen

Trybex/Shutterstock
Piłkarze SV Sandhausen przegrali na wyjeździe z SG Dynamo Drezno 0:2 (0:1) w niedzielnym spotkaniu 25. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi.

Kibice zgromadzeni na DDV-Stadion na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do 29. minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Erich Berko. Dla 22-latka była to druga ligowa bramka w obecnych rozgrywkach.

Gospodarze podwyższyli swoje prowadzenie w 79. minucie gry. Philip Heise wykorzystał dogranie Berko i skierował piłkę do siatki obok bezradnego bramkarza gości.

Warto zaznaczyć, że całe spotkanie w barwach przyjezdnych rozegrał Jakub Kosecki. Na boisku pojawił się także Daniel Łukasik, który w 67. minucie zmienił Stefana Kulovitsa.

SV Sandhausen zajmuje aktualnie dziewiąte miejsce w tabeli 2. Bundesligi. Podopieczni Kenana Kocaka mają na swoim koncie 32 punkty, z kolei Dynamo Drezno zdobyło do tej pory 41 "oczek" i znajduje się na piątej pozycji.