Grał Łukasik, Kosecki na ławce. Piąte zwycięstwo SV Sandhausen,

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Karlsruher SC uległ u siebie SV Sandhausen 1:3 (0:0) w sobotnim spotkaniu 13. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi.

Na Wildparkstadion trzynaście minut po zmianie stron na murawie pojawił się Daniel Łukasik. Jakub Kosecki całe zawody obserwował natomiast z ławki rezerwowych.

Gospodarze objęli prowadzenie tuż po przerwie, kiedy to na listę strzelców wpisał się Grek Dimitrios Diamantakos. Później jednak straty z nawiązką odrobił Amerykanin Andrew Wooten, a sukces przyjezdnych przypieczętował jeszcze w doliczonym czasie gry Lucas Holer.

Dzięki piątej wygranej w sezonie ekipa z Sandhausen awansowała na siódme miejsce w tabeli. Drużyna z Karlsruhe doznała natomiast trzeciej porażki z rzędu i jest tuż nad strefą spadkową.